Citroen DS7 Crossback

Citroen Grubun Lüks Araç segmentindeki temsilcisi DS artık kendi başına ciddi bir marka olmuş durumda. ve DS Yeni SUV Crossback modelini Pariste tanıttı. DS7 Crossback. DS7 Crossback SUV segmentinde diğer rakiplerine gerçek bir rakip olacağının sinyallerini vermiş gözüküyor.

2017 DS7 Crossback; EMP2 alt yapısına sahip, Ocak 2018 yılında ilk müşterilerine  Dizel BlueHDI 180S & EAT8 ve THP 225 Benzinli motorlar için S & S EAT8 tam otomatik seçenekleri ile sunulacak.

 DS7 Crossback ilk rakipleri ülkemizde de çok sevilen ve tutulan güçlü markaların rakibi olacak gibi gözüküyor. Audi Q5, BMW X3 ve Mercedes GLC gibi markalara rakipleri ile şimdiden aynı seviyede adının alınması onu farklı bir konuma yerleştirmiş durumda.

DS7 Crossback iç dizaynında 2 adet 12 inçlik multimedya ekranı ve kokpitin en üstündeki BRM saatin yanında yeralan zarif detaylar konumlandırılmış. Birinci sınıf işçilik, işlenmiş deri ve elmas kesimli düğmeler dikkat çekici dizayn faktörleri barındırıyor.

 

Daha önce olduğu gibi çok şık jant tasarımlarıyla sunulan DS serisine yine bu DS7 crossbak ile bir üst seviyeye taşımayı başarmıış durumda citroen.

 

Elmas kesim çok şık stop lambaları ve LED farkları ile günümüz şıklığına ve güncel teknolojiye hemen adapte olmuş güzüküyor.

 

Napa Deri koltuklar ise otomobilin kalitesini iç mekanda zirveye taşımakta.

 

 

 

DS7 Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Otomatik park Asistanı, Gece görüş yardımcısı ve yaya görünürlük sistemi, panoramik sunroof, sürücü yorgunluk algılayıcı, LED aktif far sistemi gibi bir çok ve daha fazlası yenilikler ile siz takipçilerinin karşısına çıkacak.

Bizde karanlıkadam olarak daha çok bilgi ve ilk fırsattaki test sürüşümüz ile sizlere DS7 Croosbak ‘i tanıtmayı planlıyoruz.

Diğer görseller ile keyifli günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir