Ekibimiz

Çağrı Simsoy –  Genel Koordinatör (KaranlıkAdam)

 cagri@karanlikadam.com
Yılların otomobil ve motosiklet kullanıcısı, şimdinin ise tecrübelerini paylaşan görüntüsünün dışında yumuşak kalpli, can dostu ve yol arkadaşı. Siz isteyin yeter, denemekten çekineceği henüz bir araç dünyada üretilmedi 😉


Saliha Simsoy  (Halkla ilişkiler ve Basın)

 saliha@karanlikadam.com
Tam bir otomobil aşığı, ufak tefek görüntüsünün altında bir canavar pilot yatıyor. Hiç yorulmadan sizler için çalışıp yeni otomobil ve motosiklet takibindedir, tutkusu bulaşıcı ve tehlikelidir.


Rauf Çağatay (Oyun ve Teknoloji yazarı)

 rauf@karanlikadam.com
Oyun için işini gücünü aksatır, uykusuz gecelerin haddi hesabı yoktur. Sırf bir oyunu bitirmek için günlerce uyumadığı söylenir 🙂 . Siz isteyin tüm oyunları sizin için çözüme ulaştırsın, teknoloji hobileri arasında ilk sıradadır.


 

JNR Çağrı (Oyun ve Teknoloji yazarı & ÇEVİRMEN)

 jnr@karanlikadam.com
Bıraksanız 7/24 oyun oynayıp, youtube izleyebilir, çok genç yaşında iyi derecede ingilizce bilmesi onun çok farklı videolar izlemesine ve kendi dalında ileri seviyede bilgi edinmesine sebep oldu. Avatarında olduğu gibi resim yapmayı sever ve oyun karakterlerini sürekli resmeder.


Denizer Atabay – Oldman (AydınlıkAdam)

 aydinlikadam@karanlikadam.com

Ekibimizin en tecrübelisi, tanıtımlardaki aydınlık yüzümüz. Herşeye muhaliftir ve biten herşeye yorumu vardır. Bundan değişik bir şekilde keyif alır.  Birşeyi ona sormak ve öğrenmek istiyorsanız başınıza geleceklere hazırlıklı olun, kendinizi çok farklı ortamlarda bulabilirsiniz .


Aykut Berkman – Prodüksiyon 

O her daim arkamızda, birşeye ihtiyacınız mı var, aksatmaz anında halleder, halletmek için bir yere yazmasına gerek yok, kafasına yazsın yeter. Güzel bir dost ve muhabbet adamıdır. Pek gözükmez gölgesi yeter.


Özlem Atabay – Sanat Yönetmeni

Moda, teknoloji, internet alemi ve yenilikler ile ilgilidir ve takipçidir. Sorun bulsun çıkarsın, sever web aleminde dolaşmayı. Neşesi ekibe güzel bir hava katar.


Salih Şen (Teknoloji ve Bilişim Uzmanı)

Her şeyi bilir, bilmesede mutlaka öğrenir ve öğretir. Meraklıdır, sabırlıdır ve candandır. Paylaştıkça bilginin çoğaldığına inanır. İyide yemek yapar, bizler onun bu yönünü henüz sizlerle paylaşmayı düşünmüyoruz :).


Tolga Özaydın (Program ve Kod uzmanı)

Herşeyi kodlarla yazabilir, klavye başına geçtiğinde siz ona sadece ne istediğinizi söyleyin o halleder. Birde hızlı otomobil kullanıcısıdır, sürücü o ise araçta çok rahat edebileceğinizi sanmıyorum, bindiği tüm araçların son limitini sürekli test eder.