MMD, ISE 2018’de Philips Monitörlerinin profesyonel ekran yeniliklerini sunuyor

MMD, ISE 2018’de Philips Monitörlerinin profesyonel ekran yeniliklerini sunuyor

En yeni ekran ürün grubu, etkileyici renklere ve parlaklığa, daha yalın bir hale, daha fazla konfora ve geliştirilmiş üretkenliğe sahip

Amsterdam, 30 Ocak 2018 – Lider teknoloji şirketi ve Philips Monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, muhteşem renge, harika çözünürlüğe ve en yeni teknolojilere dair verdiği sözü tutuyor. Kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmak ve daha üretken kılmak için geliştirilen en yeni ekran yeniliklerini keşfetme olanağını ise ISE 2018 Fuarı’nda sunuyor. Dünyanın en büyük AV sistemleri entegrasyonu fuarı ISE (Integrated Systems Europe), 6-9 Şubat 2018 tarihleri arasında, Amsterdam’da RAI’de düzenlecek. MMD, burada 10-K170 numaralı Philips standında ürünlerini sergileyecek.

MMD’nin göze çarpan ürün yenilikleri:

Canlı gibi gerçek görüntüler için daha geniş yelpazede renk ve parlaklık: Dolu dolu renkler ve geniş görüntüleme açıları için geniş, alabildiğine net bir QHD IPS ekrana sahip 328P6AUBREB, kullanıcıların ayrıntılardan hiçbirini kaçırmadan büyük resmi görebilmelerini sağlıyor. Kurumsal kullanım için özellikle uygun olan bu model, çalışma alanının yerleşimini sadeleştirmek ve üretkenliği artırmak için tek kabloluk bir çevre birimi kenetleme istasyonunun yanı sıra ultra hızlı veri iletimi için yeni bir USB 3.1 C tipi kabloya da sahip. Ofiste geçirilen geç saatlerin kullanıcıların gözlerine ve duruşlarına zarar vermesini önlemek için ise, SmartErgoBase taban ergonomik bir ekranın rahatlığını sunuyor ve LowBlue Modu da esenlik halinin daha da artmasını sağlıyor.

Sadeleştirilmiş bağlantı ve alabildiğine net IPS görüntüleri: Kurumsal kullanım için bir başka ideal bir tercih olan 241B7QUPBEB, ISE’de sergilenecek. Philips’in B ürün grubundan USB-C bağlantısına sahip bu monitör, Full HD IPS ekrana hızlı veri ve video transferi için tek kablo ile kolayca diz üstü bilgisayarını kenetleme ve şarj imkanı sunuyor. Monitörün ultra dar çerçevesi görüntüleme alanını maksimize ediyor ve çoklu ekran kurulumları için de özellikle uygun. SmartErgoBase taban, kullanıcı dostu ergonomik ayarlamaları sağlarken EasyRead modu ise kağıdı andıran bir okuma deneyimi sağlıyor. LowBlue (düşük mavi ışık) Modu ve titreşimsiz teknolojisi, hem kullanıcıların gözlerini koruyor hem de artmış bir üretkenliği beraberinde getiriyor.

Mükemmel, çok yönlü bir ekran: Geniş yelpazede yer alan özellikleri, 243V7QJABF monitörünü özellikle eğitim sektöründekiler olmak üzere pek çok kullanıcı için ideal kılıyor. Üç taraftan çerçevesiz IPS 16:9 Full HD ekran, keskin, canlı, uçtan uca görüntüler sunarken SmartContrast (siyah renkte zengin ayrıntılar için) ve SmartImage (kolayca optimize edilen görüntü ayarları için) gibi özellikler de her seferinde göz alıcı bir görünümü garantiliyor. Flicker-free (titreşimsiz) teknoloji, LowBlue Modu ve EasyRead gözlerin daha az yorulması anlamına geliyor. Ek olarak, bu monitör kompakt, ince tasarımı ile her alana uyum sağlayabilir, dahili hoparlörleri masa üstünde dağınıklığa neden olmaz ve daha geniş esneklik için VESA montajına da uygundur.

Keskin görüntüler ve sürdürülebilir eko tasarım: Eğitim alanında çalışanlar için özellikle uygun olan bir başka monitör de, verimliliği, estetiği ve çevre dostu teknolojiyi bir araya getiren 241B7QPJKEB. Modelin Philips PowerSensor ekranı, güç tüketimini en aza indiriyor ve %85 oranında tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastikleri ve maksimum performans elde ederken çevreye etkinin en az olması için PVC/BFR içermeyen kasa kullanıyor. Dahili stereo hoparlörler, görseller kadar sürükleyici bir ses sunuyor. Ürüne entegre edilmiş Webcam ise, gereksinim duyulduğunda çıkıp kullanıldıktan sonra kapatılabildiği için hem rahatlık hem de gizlilik sağlıyor. Tam renkler ve geniş görüntüleme açıları için sahip olduğu IPS teknolojisi, akıcı bir görünüm için dar çerçeveli ekranı ve kolayca optimize edilen görüntü ayarları için SmartImage ön ayarları sayesinde bu monitör, muhteşem görünüyor. LowBlue Modu, Flicker-Free (titeşimsiz) teknolojisi ve SmartErgoBase taban ile donatılan bu ekran, hem üretkenliği hem de rahatlığı garantiliyor.

Gelişmiş tasarım ve göz alıcı panoramik görüntü: Şüphesiz ki ziyaretçileri şaşırtmayı başaracak olan 349X7FJEW modeli, kavisli UltraWide 21:9 formatı, 100 Hz’lik hızlı yenileme ve AMD FreeSync teknolojisi, kusursuz grafiğe ihtiyaç duyan profesyoneller için ekranın mükemmel bir tercih olmasını sağlıyor. Olağanüstü 34 inçlik ekranı ve alabildiğine net 3440 x 1440’lık görüntüsüyle bu monitör, sürükleyici bir deneyimi garantiliyor. Dar çerçeveler akıcı bir görünüm sunarken MultiView eş zamanlı aktif ikili bağlantı ve görüntülemeyi mümkün kılıyor. Bağlaması ve keyfini çıkarması kolay olan bu model, hızlı dijital bağlantı için HDMI özelliğine ve en üst düzeyde görsel etki için DisplayPort bağlantısına sahip. USB 3.0 hızlı veri transferlerini ve akıllı telefon şarjını sağlıyor. Üstelik bu monitörün, daha iyi ergonomik konfor için yüksekliği de ayarlanabilir, böylece modeli kullanmak gerçek bir zevk haline gelir. 

Philips monitörleri hakkında daha fazla bilgi için: www.philips.com/monitors

Yüksek çözünürlüklü görselleri buradan indirebilirsiniz: https://photos.app.goo.gl/uJMpFZgzChsMVfu03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.